Állást keresel? Itt a helyed!

Mosonszolnok
6 éve, 6 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Leírás
Mosonszolnoki partnercégünk részére keresünk munkatársakat

Feladatok: -Alkatrészek összeszerelése
-Könnyű fizikai állómunka

Elvárások: -Alapfokú végzettség
-Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
-Br. 920-Ft alapórabér+műszakpótlék+túlórapótlék
-Hosszú távú munkalehetőség
-Cafeteria + mennyiségi és minőségi bónusz
-Ingyenes céges buszjáratok 50 településről
-Versenyképes bérezés
-Ingyenes munkásszállás

Munkatapasztalat:
-Nem igényel szakmai tapasztalatot
TÁVOLI LAKHELLYEL RENDELKEZŐK SZÁMÁRA
 INGYENES MUNKÁSSZÁLLÁST BIZTOSÍTUNK!!!

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a mor@prohuman.hu email címre vagy hívja a 70/443-8662 vagy 70/489 8500 telefonszámot.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Kovács Mária

  • 0670489-mutasd